Užduokite klausimą

Meilesvartai.lt

Misija/Vizija


Kodėl atsirado „Meilės vartai“?

Žmonės su kiekvienais metais darosi vis uždaresni, vis sunkiau bendraujantys, vis egoistiškesni…

Pastebime vis daugiau nesusikalbėjimo, konfliktų ir depresuojančių žmonių. Pastebime kaip vis daugiau žmonių renkasi virtualų bendravimą vietoje gyvo ir artimo bendravimo, ko pasekoje dauguma kenčia nuo vienatvės ir depresijų. Visuotinė depresija – XXI amžiuje tik beprasidedanti ir vis gilesnes pasėkmes turinti liga. Pastebime, kad vis didesnė visuomenės dalis persikelia į didmesčius ar emigruoja, ko pasekoje kuo didesnis aplinkinių kiekis, tuo žmonėms sunkiau susikurti artimą ryšį, tuo sunkiau rasti žmogų kuriuo būtu galima pasitikėti. Pastebime, kad kuo labiau žmonės bendrauja per atstumą technologijų pagalba, tuo jiems sunkiau susikalbėti gyvai, tuo prasčiau jie supranta kūno ir emocinę kalbą, ko pasekoje vėlgi konfliktai, skirybos, smurtas artimoje aplinkoje… Mes suprantame koks svarbus žmonėms yra bendravimas ir kasdieną matome vis daugiau pavyzdžių kai žmonėms padėti labai sunku ar netgi nebeįmanoma. Retas kuris drįsta kreiptis pagalbos į psichologus ar psichiatrus- „juk tai gėdinga! – aš juk ne „psichas““ (taip masto dauguma). Dažnas vis dar galvoja, kad yra tik viena tiesa – tai ką jis žino, ir net nesusimasto, kad kiekvienas ją turi savitą. Dažnas nepriims jokių pasiūlymų ar gydymo metodų – „nes jis ir taip protingas“. Tad išeitį matome tik vieną, rodyti gerą pavyzdį ir šviesti visuomenę palaipsniui, ko pasekoje žmonės anksčiau ar vėliau susimastys ir galimai pakeis savo „tiesos“ požiurį. Mes tikime, kad kartu, po truputuką mes visi galime būti laimingi ir paversti laimingais aplinkinius.

Vizija

Nesarbu koks dabar amžius ar kas dedasi už mūsų lango- žmonės gali būti laimingi. Žmonės gali rasti bendrą kalbą. Žmonės gali susipažinti. Žmonės gali kurti šeimas.

Musų vertybės

Gyvas bendravimas, vienas kito supratimas ir įsiklausymas. Dėmesys vieni kitiems.

  • Laimingi žmonės
  • Laimingos šeimos
  • Laimingi vaikai

Misija

Žmonės privalo būti išgirsti ir išklausyti. Mums reikia ir išsikalbėti ir užgirsti kitus, kad jaustumės laimingi. Tad mūsų misija yra padėti žmonėms vienas kitą susirasti, parodyti- kaip galima gražiai bendrauti ir kaip galima mylėti save ir aplinkinius.

Naudojantis visais prieinamais komunikacijos kanalais rodyti teigiamą bendravimo pavyzdį. Kurti sveikos, supratingos ir draugiškos visuomenės modelį.

 

Būsime labai dėkingi: jei seksite mūsų naujienas, dalinsitės jomis, prisidėsite gerais darbais, būsite laimingi, prisijungsite prie mūsų… Mums labai svarbus jūsų dėmesys ir moralinė ir finansinė parama. Jeigu dirbate, galite skirti mums 2% nuo savo pajamų mokesčio (jums tai nieko nekainuoja) arba savo nuožiūra paaukoti mums bet kokią sumą. Ačiū labai. Meilės vartai VšĮ administracija.
Į viršų!