Užduokite klausimą

Meilesvartai.lt

Kaip susirasti merginą?

Kaip susirasti merginą?

Kiekvienas iš mūsų pasvajoja apie reguliarų seksą, apie meilės nuotykius ir romanus. Mes dažnai giriasiamės (meluojam) kiek merginų „atiturėjome“, vaidiname „mačo“, o iš tikrųjų neišgėrę nė lašo neišdrystame net užkalbinti merginos. Taip yra todėl, kad mes  – vaikinai – labai bijome išgirsti žodelį – NE. O merginos savo ruožtu, labai mėgsta vartoti žodį „Ne“ netgi ir tada, kada norėjo pasakyti „taip“.

Iš tikrųjų pačios merginos lygiai taip pat svajoja apie meilės nuotykius, seksą ir romanus – aišku tai viešai neskelbiama. Jos lygiai taip pat galvoja kaip ir kur susirasti savo vaikiną, kaip atkreipti į save dėmesį ir kaip išsirinkti tą vienintelį. Skirtumas tik tas, kad merginos dažniausiai nori ilgalaikių santykių su įsipareigojimais, o vaikinai – neįsipareigoti. Būtent dėl to merginos dažnai sako – NE, kad visokie nerimtai nusiteikę vaikinai eitu šalin.

Merginos dažniausiai klausia – kur susirasti vaikiną? Vaikinai – kaip susirasti merginą?

Tai daug lengviau, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio, tiesiog truputėlį turi pakeisti savo požiūrį.

Prisimink, kad vieniša mergina ne ką mažiau nori santykių, nustok ieškojęs ir pradėk flirtuoti, pamerk akį vienai, pasisveikink su kita, pasakyk koplimentą dar kitai ir atsipalaiduok, būk užtikrintas savimi ir džiaukis gyvenimu. Merginos mėgsta savimi pasitikinčius – vyriškus vaikinus.

Mano patirtis rodo, kad slėptis po išmaniaisiais virtualiuose akauntuose nėra efektyvu, nes merginos įprastai gauna daugybę įvairių pasiūlymų. Sutaupysi daugybę laiko išmokdamas tinkamai flirtuoti gyvai. Kaip flirtuoti aprašysiu sekančiuose straipsniuose. Po kiek laiko, kai nustosi bijoti prasižioti šalia merginos ir pasirodysi tinkamu laiku tinkamoje vietoje – viskas įvyks savaime. Kai būsi tvirtai nusiteikęs – mergina tai supras ir su džiaugmu ir meile visa atsiduos tau.

 

Rolandas Neimanas

Meilesvartai.lt

 

Pasidalinkite straipsniu su draugais!


Facebook skaitovų komentarai:
Į viršų!