Užduokite klausimą

Meilesvartai.lt

Kaip pakabinti merginą jei jau ilgą laiką esi vienišas?

Kaip pakabinti merginą jei jau ilgą laiką esi vienišas?

Sveikas, žmogau, kaip laikaisi? Dar neturi poros? Nežinai kaip pakabinti merginą? O ar labai nori ją susirasti? Ar labai nori glostyti jos plaukus, visą kūną, ar labai nori ją apkabinti ir niekad niekad nepaleisti? Sakyti komplimentus, rodyti dėmesį ir dovanoti dovanas? Jeigu taip, skaityk toliau, ir jau greitai būsi ne vienas 😉

kaip pakabinti mergina meilesvartai.lt

Aš kaip ir tu, o gal ir dar ilgiau buvau vienas ir man niekaip nesisekė rasti bendros kalbos su panelėmis… Iki aštuoniolikos metų nei viena mergina į mane kaip į vaikiną net nepažiūrėjo, o jei ir pažiūrėjo, tai tik tam, kad pasijuoktų… O aš svajojau… kad vieną dieną mane įsimylėtų bent 4 merginos, tuo metu tai atrodė visiškai nerealu… kur aš, o kur „švelniosios būtybės“…

Kiek vėliau pakeitus aplinką ir savo kompaniją, pamačius įvairių panelių „kabinimo“ triukų ir metodų „prasilaužiau“ ir man pradėjo sektis. Aš prasilaužiau ant tiek, kad bet kuri mergina tapo man nuspėjama ir įveikiama, su laiku tai tapo įdirbiu. Bet dabar aš laimingai vedęs, mylintis ir mylimas, tad daugiau nebegaliu lavintis šioje srityje ir noriu pasidalinti tuo su tavimi. Aš pažadu, net jeigu tu esi panašus į beždžionę, bet esi nuoširdus ir nusiteikęs rimtai, kartu mes rasim tau nuostabią panelę įsimylėsim ir būsim mylimi.

Kartais iš pradžių kai kas man mėgina klijuoti kelių nevykėlių „picku-up“erių etiketę, bet aš  to nemokinu ir nemokinsiu, tai per lengva ir neįdomu, be to lazda visad turi du galus.

Jeigu tu pasiruošęs normaliems santykiams – skaityk toliau.

Aš puikiai suprantu, kad užkalbinti ir „kabinti“ merginą ir dar blaiviam gali pasirotyti misija – neįmanoma. Patikėk, daugeliui tas pats, tiesiog mes per retai treniruojamės, o po kokio 3-5 nevykusio karto noras visai atkrenta.

Pirma: Pradėkime nuo supaprastinimo, pasistenk dabar pamiršti, kad ieškai antrosios pusės, pasidžiauk laisve, kurios jau tuoj neteksi.

Antra: nuo šiol „nebekabink“ panelių – tegul jos pačios dega noru su tavimi susipažinti ir draugauti.

Trečia: kasdieną bent kelioms nepažystamoms merginoms pasakyk nuoširdų „labas“, sukurk intrigą ir nueik tolyn lyg niekur nieko, jai kils daugybė klausimų ir jai užsidegs noras sužinoti, kodėl užkalbinai. Nesvarbu, tau dar reikia treniruotis.

kaip pakabinti mergina meilesvartai.lt

Ketvirta: kai jau išmokai nuoširdžiai pasakyti „labas“ ir atgal gavai bent kelias  gražias šypsenas, pasistenk praturtinti savo „labas“ gražia šypsena ir žvilgsniu į akis (nežiūrėk per ilgai, tik sekundės dalelę ir nukreipk žvilgsnį kitur, to pakaks, kad ji pradėtų ieškoti tavo akių.

Penkta: Kai jau išmokai žaisti akimis ir pasakyti „labas“ paklaus jos bet ko. Nebijok pasirodyti kvailys ar visiškas idiotas, dar geriau, jei susimausi, geriau nuoširdžiai nusijuok „koks aš kvailys.. :DD“ – merginoms tai tikrai patinka. Pvz „Gal žinai kur biblioteka?“ „Tavo akys – jos nuostabios…“ Būk nuoširdus, klausk bet ko, tik ne uždaro klausimo ir ne per sudėtingo, jeigu ji tavęs dar nepažįsta, tikriausi ji tingės ilgai galvoti

Po kiek laiko tu pagausi azartą. Išsikelk sau tikslą užkalbinti dar ir dar. Kai jau pajusi nuostabų ryšį, nepraleisk progos apsikeisti su ja kontaktais.

Kaip pakabinti merginą jei jau ilgą laiką esi vienišas?
Rolandas Neimanas

Pasidalinkite straipsniu su draugais!


Facebook skaitovų komentarai:
Į viršų!