Užduokite klausimą

Meilesvartai.lt

Akių kontaktas

Sveiki draugai. Noriu šiandieną jūsų paklausti, kaip jums sekasi, ar tu žinai kas yra flirtas ir kaip atkreipti į save dėmesį, sudominti? Turbūt jau nutuoki, kad kalba eina ne apie tai, kiek pinigų turi banko sąskaitoje. Pakalbėkime apie vieną svarbiausių flirtavimo ir bendravimo įrankių apie tai, kas yra geras – akių kontaktas.

 

geras akiu kontaktas flirtas demesio valdumas mirksejimas

 

Turbūt ne kartą teko pajusti, kad kažkas tave stebi, kai kas nors žvilgteli tau į akis, tu automatiškai ieškai  ir susirandi savo nužiūrinėtoją. Tu „pagauni“ žvilgsnį ir net iš daugybės žmonių supranti, kad tas žvilgsnis buvo skirtas būtent tau…

 

Savo gyvenime esu sutikęs daugybę ne tik puikių flirtavimo meistrų, bet ir visiškų nevykėlių, kurie įsispokso į vieną tašką (kad ir į akis) ir stengiasi kuo ilgiau išbūti nesumirksėję ir tokių kurie laksto akimis po visą kambarį tarsi be savo vietos ar kažką ką tik pametę.

Įprastai merginos „žaisti akytėmis“ moka daug geriau nei vyrai, dažniausiai vyrams  gaunasi tiesiog spoksoti ar mestelti per daug neužmaskuotą užuominą, kas merginoms pasirodo per daug grubu ir neseksualu.

Kai žiūrime kam nors į akis, mes kuriame pasitikėjimo jausmą, kai jau pradedate pažindintis, pasistenkite atsistoti, atsisėsti ar atsigulti, kad būti panašiame akių lygije ir nuoširdžiai domėtis pašnekovo akimis, įžvelkite kokios jos gražios, kokios jos spalvingos ir paslaptingos, mėgaukitės jomis , sekite jas apie 70-90% laiko, skirkite visą dėmesį tik joms, būkite nuoširdus/i.

Tad kaip tinkamai atkreipti dėmesį?

geras akiu kontaktas mirksejimas flirtas

Žvilgtelk patinkančiam žmogui į akis ir tuojau pat nusuk žvilgsnį tolyn (gali žvilgtelti ir iš toli, jis/i privalo pastebėti). Dabar gali dairytis kaip niekur nieko ir laukti atsakomojo žvilgsnio. Sulaukęs sužaisk dar kartą ir nusišypsok lyg niekur nieko.  Dabar, kai jau užsimezgė akių kontaktas, gali prieiti ir paklausti bet kokios nesamonės – pirmyn!

Tikras flirto meistras privalo išmokti švelniai ir vos pastebimai pamirksėti, nereikia suraukti puse veido, tiesiog švelniu lengvu judesio trumpam mirtelėti akį. Ech.. jei esi vaikinas daug lengviau bus tave išmokyti mirktelėti abejomis akimis. Švelniai užsimerk, atsimerk, žvilgtelk į akis ir lengvai nusišypsok. Super – šaunuolis!

Kuo ilgesnis akių kontaktas – tuo stipresnis jausmas

geras akiu kontaktas mirksejimas flirtas

Stenkitės palaikyti akių kontaktą net kai patys kalbate. Aišku kai ką nors pasakosite, akys lakstys tai šen, tai ten, ir tai yra gerai, tai privers pašnekovą sekti jūsų akimis, tik nepamirškite, kad esate ne vienas/a ir gryžkite prie akių kontakto. Stenkitės, kad klausytojas liktų susidomėjęs, nesiblaškytų, nerašinėtų sms ar nesėdėtų socialiniuose tinkluose, o klausytų ne tik ausimis, bet ir akimis.

Bučiuokit savo akimis, perduokite jomis šilčiausias ir maloniausias emocijas ir fantazijas. Žiūrėdami į akis flirto metu galite įsivaizduoti, kad norite nuveikti lovoje kartu 😉

Gaudykite kitų žvilgsnius ir žaiskite smagų flirto žaidimą ir nesakykite, kad niekas į jus nepažiūrėjo, gal tiesiog jūs į tai tinkamai nesureagavote.

O dabar pirmyn į „trasą“ užkariauti naujų širdžių.

 

Meilės vartai konsultantas
Rolandas Neimanas

 

Akių kontaktas | Flirtas | Dėmesio valdymas

Pasidalinkite straipsniu su draugais!


Facebook skaitovų komentarai:
Į viršų!